În anul universitar 2015/2016, la programul de Studii Universitare de Licenţă specializarea Psihologie se regăsesc studenţi în:

STUDENŢII DIN ANUL I DE STUDII
AN UNIVERSITAR 2015/2016

Nume şi prenume Observaţii
ADOCH C. ADRIAN  
BADEA D. IONUȚ  
BALDU E. ADRIAN  
BAUER M. CRISTINA-ALEXANDRA  
BĂLESCU L. BOGDAN-ANDREI  
BOBOLOACĂ G. ELENA-LOREDANA  
BOLD E. OLIMPIA  
BRAD G. DORIN-GHEORGHE  
CATALINA V. VALENTIN  
CHIPER G. A. ANDRA-LILIANA  
CILOF (CĂS. NEDA) C. ROXANA-ANDREEA  
CIORNEI I. IULIAN  
CÎRSTEA D. ADRIAN  
DUȚESCU E. DANIEL-ALIN exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii
FUMURU (CĂS. DĂNESCU) G. CARMEN-LIDIA  
GLĂVAN A. MARIA  
GROSARU C. CRISTIAN-LEONARD  
GYULAY Z. C. BOGDAN-CĂLIN  
HOSU A. ANDREEA-ROXANA  
IOSUB N. IULIANA  
JIANU V. MIHAI-IONUȚ  
MANCIU I. REBECA-EMILIA  
MATIREL V. IASMINA-ALIDEEA  
MORARU R. FLORIN-RADU  
MORÎN D. CAIUS-RENATO  
MURARIU B. LARISA-ANA-MARIA  
ONEȚIU I. ROBERTO-GABRIEL  
POP L. V. CONSTANTIN-NOREL  
PROHAB (CĂS. STUPAR) L. LORETA-CAMELIA  
RAIN D. I. ARIANA-DRAGANA  
RIZEA T. CARLA-LUIZA  
RÎMBU P. ADELINA  
ROGOBETE E. R. MARCO  
ROGOJINĂ N. ROBERT-NICUȘOR  
ROMAC S. P. ELISABETA-LENUȚA  
RUȘEȚ C. R. LUCIANA-AMELIA  
SFETCU E. ANCA-IULIA  
STAN (CĂS. MUNTIU) F. GABRIELA-CORINA  
STAN (CĂS. STANCIU) R. SOFIA-SABINA  
STOICHIȚĂ V. C. DAIANA-LARISA  
ȘIUIU D. MARIANA-FLAVIA  
ŠOKARDA D. STEFANIJA  
TELCIAN G. GAVRILĂ  
TIMBUȘ M. VLĂDUȚ-MIHAI  
TODORAN N. CRISTIAN-COSMIN  
TOMPA I. VIOLETA-DANIELA  
TREBEA (CĂS. LUPAN) I. DENISA-MIRELA  
TRUȘCULESCU N. ANDREI-NICOLAE  
VĂDEANU C.MIHAELA  
ZIELE (CĂS. HILOTI) M. ADELINA-ANA  

STUDENŢII DIN ANUL II DE STUDII
AN UNIVERSITAR 2015/2016

Nume şi prenume

Observaţii

BELL P. H. ADELHEID

 

BERCEA M. ANDREEA-TEODORA

 

BORDEA C. A. CRISTIAN-ALEXANDRU

 

BORHAN I. FLORIN

 

BOT A. ADRIAN

 

BUCIU G. ADELINA

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

CIOCA G. I. CRISTINA-MIRELA

 

CIPERE (CĂS. DRĂGĂNESCU) A. DENISA

 

CIUI G. SUSANA-VIORICA

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

DEMIAN G. F. LOREDANA-GIORGIANA

 

DOBREN D. ION

 

DRECIN C.P. OVIDIU-COSMIN

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

ECSEDI P. FILIP-MIRCEA

 

GÎRNICEANU D. LUCIAN

 

GORGYE D. RAMONA-IOANA

 

GREC V. ROXANA-CĂTĂLINA

 

GROSU A. ADRIANA-LIANA

 

IEPURE I. LAVINIA-IOANA

 

JURUBESCU (CĂS. LOZICI) V. CORINA-IONELA

 

KOŽOKAR I. ALINA

 

LASCO C. C. DIANA-ADELINA

 

LUNG L. C. BOGDAN-CĂTĂLIN

 

MĂSLIN (CĂS. ȚĂRAN-MĂSLIN) E. CLAUDIA-MINELA

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

MIRCU F. OANA

 

MIZGAR N. MĂDĂLIN-CĂLIN

 

PANICI J. IASMINA-ALEXANDRA

 

PRUNĂ D. I. LAVINIA

 

RĂSCOLEAN (CĂS. BRATU) D. MELANIA-LAVINIA

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

RUS I. TEODORA-CRISTINA

 

SAVESCU (CĂS. STOLOJAN) I. SORINA-MARILENA

 

SICHITIU (CĂS. SÂRBU) N. ELEONORA

 

SZILAGYI P. MIRCEA-PETRU

 

TATAR P. MARIJAN

 

URSU N. TATIANA

înscris în an superior prin concurs de admitere şi echivalare studii

VARADI P. CARMINA-PATRICIA

 

STUDENŢII DIN ANUL III DE STUDII
AN UNIVERSITAR 2015/2016

Nume şi prenume

Observaţii

AGIGHEOLEANU N. E. MONICA-DIANA

 

BALAN O. MIRCEA-OLIVIU

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

BALCU D. ALEXANDRA-MARIA

 

BARBU M.E. CRISTINA-EMANUELA

 

BĂDESCU G. GELU-CRISTIAN

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

BÎTOANCĂ-MIHALIC V. SERGIU

 

BONAŢIU R.F. FLAVIUS-ALEXANDRU

 

GAVRILE N. NIKOLETA

 

GHEBAN C. MAGDALENA

 

GHERGA N. V. DEA

 

GHERGARI A. CLAUDIA-ALEXANDRA

 

IONEL V. VIOREL-LAURENŢIU

 

JURJ N. LILIANA-LUCIA

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

LAZĂR V.DANA

 

LAZĂR-POENARU (CĂS. MAGER) S. S. NICOLETA

 

MEZINCA I.C.ANA-MARIA

 

MOȚ G. MIRUNA-MĂDĂLINA

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

MURGU I. LAVINIA-GRAŢIELA

 

OBREJAN M. D DORIN-CĂTĂLIN

înscris în an superior prin concurs de admitere şi echivalare studii

OPRIAN G. VLAD-RAUL

 

PINTOR I.MIHAI

 

PIŢUR G. ALEXANDRU-CONSTANTIN

 

PREDA I. LIDIA-DORINA

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

PRICODAN I.IOAN-OVIDIU

 

RUSU (CĂS. ŞIMONIA) M. MARIA-GEANINA

 

SPERIATU M. INA-LUMINIŢA

 

ŞERBAN M. CRISTINA

 

TODORESCU I. P. DAIANA

 

TOEA S. CORINA-MIHAELA

 

TOŢA (CĂS. MATEIAŞ) I. FLORINA-GABRIELA

 

VIZANTE V. ION-VICTOR

exmatriculare, participare la concursul de admitere şi echivalare studii

STUDENŢII DIN ANUL III DE STUDII
ÎN PRELUNGIRE DE ŞCOLARITATE
AN UNIVERSITAR 2015/2016

Nume şi prenume

Observaţii

AVRAM M. DRAGOŞ-MIHAI

 

CRISTEA D. M. OLGA-CRISTINA

 

Contact

  • Adresă:
    Str. Lascăr Catargiu, nr. 6, 300559 Timişoara
  • Tel: 0256202930

Conectaţi-vă cu noi

FacebookFacebook
TwitterTwitter
GoogleplusGoogleplus